5 thoughts on “چالش – آیا این فیلم یک کار تیمی را نشان می دهد؟

 1. با سلام؛حضور محترم جناب دکتر عزیز؛. بنده چون قبلادر سایت جناب عالی پیام گذاشتم ولی باب میل تان نبوده واقعیت ابن است که می ترسم؛نظر بدهم چون هنوز ما در مقامی نیستیم که بتوانیم نظر بدهیم؛ولی این بک درد دل است؛جناب دکتر کار تیمی جسارت وانگیزه تجربه کردن را بالا می برد؛ترس تنها بودن مانع شروع می شود؛اما با همراهی دیگران جرات عمل کردن پیدا خواهیم کرد؛این کار سدهای ذهنی را می شکند و به خود خواهیم گفت این قدر ها هم تر سناک نبود؛ارادتمندم دکتر جان

  1. سلام و ادب
   به خاطر ندارم جایی در مورد نظرات کسی گفته باشم باب میلم نیست. البته به خاطر دارم که روی نظرات افراد دو گونه داوری داشته باشم: اول: نظراتی که فاقد مطالعه و مبانی اطلاعاتی پایه و اولیه باشند را به شدت غیر معتبر می دانم و همیشه هم توضیح داده ام که حوزه های تخصصی، حوزه سلیقه شخصی نیستند که هر کسی در موردشان به ابراز نظر شخصی بپردازد. گویی کسی بخواهد همانگونه که در مورد کم و زیاد بودن نمک غذا نظر می دهد، در مورد نظریه نسبیت انیشتن هم نظر بدهد. دوم: نظریاتی که موجب توهین یا بی ادبی در مورد قوم یا فرد/افرادی باشد .

   سایر نظرات را می شنوم/ می خوانم و گاه با آنها حتی وارد گفتگو می شوم و با اشتیاق به تبادل دانش خود با سایر افراد می پردازم.
   آرزوی توفیق
   دکتر باران دوست

 2. خیر،هرکدام از آنها ب دنبال هدف شخصی خود هستند نه یک هدف جامع. هدف تمامی آنها ب مقصد رسیدن است اما به مقصد رسیدن هرکدام بطور جداگانه نه دسته جمعی و هرکدام فقط به فکر خود می‌باشند.

 3. سلام
  به نظرم این یک کارگروهی است نه کار تیمی ،چراکه کارتیمی مستلزم وجود افرادی با مهارتهای مختلف و تواناییهای خاص درگروه جهت براورده نمودن نیازهای تیم و حل مشکلات و نواقص کار تیم در راه رسیدن به هدف مشترک میباشد.لذا در این فیلم صرفا خودروهایی با کارگروهی منظم و از پیش تعیین شده که همه افراد یک کار و آنهم رانندگی در یک گروه را انجام میدهند .
  در مقایسه با یک تیم مثلا تیم رانندگی رنو در یک مسابقه رالی که یک رانننده و یک کمک راننده که با نقشه خوانی و کمک در تنظیمات خودرو به راننده کمک میکند که خود یک تعمیرکار بوده و در تعمیرات احتمالی کمک میکند و هدف مشترکی در رسیدن به قهرمانی در رالی را دارند.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

فیسبوکلینکدیناینستاگرامیوتیوبتلگرام