مقدمه مولفین کتاب کار تیمی

بازدیدها: 6

کار تیمی عنصری حیاتی در فضای کسب و کار و حتی زندگی بشری است که بررسی های علمی نشان از اهمیت و ضرورت آن دارد . امروزه با توسعه فضای کسب و کار و سرعت تغییرات، ضرورت بهره‌گیری از مشارکت افراد نخبه و متخصص، بیش از پیش روشن شده و مدیران و سازمان‌ها دریافته‌اند که به سادگی از منافع کار تیمی چشم‌پوشی نکنند . مدیرانی که حوزه‌های عملیاتی سازمان‌ها را تجربه کرده‌اند به خوبی میدانند که بدون تیم‌سازی، عملاً کاری از پیش نخواهند برد و از سوی دیگر تمامی دانشجویان کلیه رشته‌ها و گرایشات مدیریتی نیز بخشی از آموزه‌های خود را در این زمینه گذرانده‌اند و چه بسا خود در موضوع کار تیمی به تحقیق، ارائه کلاسی، کارگاه آموزشی، سخنرانی، نگارش موال و انواع دیگر تجارب آکادمیک پرداخته باشند .

نگارندگان با شناختی که از محیط دانشگاهی رشته‌های مدیریتی و فشارهای موجود بر دوش مدیران دارند ، اقدام به نگارش مشترک این کتاب نمودند که تمامی تلاش در جهت تطابق با سرفصل‌های رسمی وزارت علوم را نموده باشند و درعین‌حال، حاوی نکات کاملاً کاربردی باشد تا هر دو طیف دانشجو و مدیر بتوانند بهره کافی را از کتاب ببرند.

قصد آن وجود دارد که این نوشتار با مجلد دومی تکمیل گردد . اگرچه متواضعانه معروض میدارد که این جلد و جلد دوم کامل‌کننده موضوع مفصل ، حیاتی واساسی کار تیمی نخواهد حدود که چنین موضوعی به طور قطع و یقین فراتر از دانش نویسندگان میباشد .

کتاب کار تیمی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

فیسبوکلینکدیناینستاگرامیوتیوبتلگرام