کلید کار گروهی در تیم مراقبت از بیماری جنون بیمارستان

بازدیدها: 0

کلید کار گروهی در تیم مراقبت از بیماری جنون بیمارستان

ترجمه احمد منصور( تیم ترجمه گروه توسعه کار تیمی )

 

کار گروهی و همکاری به بیمارستان NEATH PORT کمک کرد تا یک گام به عنوان بهترین بیمارستان دوستدار بیماران جنون در انگلستان نزدیک شود.

کارکنان آن در میان بخشها برای تامین مراقبت بهتر از بیماران مبتلا به جنون و اختلالات شناختی با هم کار می کنند.

تلاش آن ها در این سالها یک جایگاه در میان 5 جایزه معتبر ملی مراقبت از بیماری جنون را بدست آورده است.

CERI THOMAS متخصص پرستاری گفت: نائل شدن به این مقام شگفت انگیز بود.

 

مطالب مرتبط

– وبگاه HANNAH DAVIES :نگاهی داشته باشیم به تفاوتهای بین بیماری آلزایمر و جنون عروقی

– نیمی از افراد مبتلا به جنون در ولز تشخیص داده نمی شوند.

– گزارش PLAID CYMRU از انجمن بهداشت SCRAP WALES می گوید: ولز از کمبود شدید گزینه های مسکن با کیفیت برای سالمندان رنج می برد .

ولز از کمبود شدید گزینه های مسکن با کیفیت برای سالمندان رنج می برد .

CERI THOMAS  گفت: راه مشترک ما و چیزهایی که انجام می دهیم واقعا به رسمیت شناخته شده است.

ما همه با هم آمده ایم تا این بیمارستان را یک محل برای افراد مبتلا به جنون بسازیم .

ما می خواهیم به مسائلی رسیدگی کنیم که می تواند اثر شکننده برای افراد مسن داشته باشد و در جوهره آن یک روش چند بخشی وجود دارد .

هدف از جوایز این است که مشخص کند چگونه در میان کارکنان بهداشت در کشور نیاز به مقابله با چالشهای مطرح بیماران مبتلا به جنون افزایش یافته است.

تنها در منطقه ABMU تخمین زده می شود 6000 نفر با بیماری جنون زندگی میکنند و در حال حاضر بیش از 11000 نفر از کارکنان انجمن بهداشت ، آموزش بیماری جنون را برای کمک به بهبود مراقبت از بیماران در زمانی که آنها نیاز به درمان در بیمارستان دارند می بینند .

CERI و همکار متخصص پرستاری او EIRIAN EVANS اکنون در 19 اکتبر پیش از برگزاری مراسم روز جمعه 13 نوامبر برای ساختن قسمت کارشناسان بیمارستان به لندن رفته اند.

ارسال مسابقه آنها مشخص می کند که تیمهای بالینی-پرستاری ،پزشکها ،درمانگران شغلی ،فیزیوتراپها و داروسازان باهم همکاری می کنند.

تحولات برجسته مانند PILI PALA ،فعالیتهای اتاق بخش B2 که درمانگران قادرند جلسات فعالیت را برای بیماران مسن جنون فراهم کنند و نیز ایجاد یک فضای آرام دور از بخش عمومی مانند یک خاطره می باشد.

بخش OT طرح توسعه حمایت از بیمارانی است که مرخص شده اند .

در بخش D انواع تحولات وجود دارد از جمله یک جعبه اطلاعات اختصاص داده شده به کارکنان که به آنان به طور موثر کمک میکند که طرح BUTTERFLY را بکار ببرند.

تابلوهای دوستداران بیماران جنون در بالای تخت برخی از بیمارانی که نیاز به کمک اضافی با تغذیه دارند نشان داده شده است.

تیم فیزیوتراپی برای جلساتی که کار درمانی یا بازی با حرکت BINGO به عنوان درمان پیشنهاد می دهند از موسیقی استفاده میکند.

اینک بخش E یک اتاق آرام و با مهر و محبت دارد به عنوان CWTCH که بیماران جنون اگر مخصوصا احساس آشفتگی و اظطراب داشته باشند درون آن قرار بگیرند.

برای کمک به بهبود مراقبت کارکنان ، آنها پیشنهاد می دهند تیم تخصصی پرستاری با مطالعات شبانه روزی که شامل یک جلسه برای ارزیابی و مدیریت بیماران جنون که در بیمارستان بیشتر حالت آشفته دارند توسعه داده شود .

کار گروهی به کارکنان داروخانه بیمارستان گسترش داده می شود که با تیمهای پزشکی وقتی که آنها داروی ضد روانی و آرام بخش تجویز می کنند بسیار نزدیک کار میکنند.

آنها در سرکشی به بخش ، بازدیدمراقبتهای دارویی روزانه و جلسات MDT شرکت می کنند.

برای اینکه مطمئن شوند همه این فعالیتها و نوآوریها هماهنگ هستند بیمارستان جلسات منظمی را برگزار می کند و رها شدگان از جنون از تمام قسمتها همراه با اطمینان عمل یکنواخت در سراسر 4 بخش می آیند.

گروههای چند بخشی در حال حاضر متعهد شده اند که برای افزایش آگاهی های عمومی با هم کار کنند.

ماه آینده در تابلوی اعلانات بیمارستان در قسمت اصلی معرفی خواهد شد که OT ها و فیزیوتراپ ها و پرستاران با اعضای عمومی فواید فعالیتهای معنی دار برای بیماران مسن یا دارای جنون را بحث کنند.

CERI اضافه کرد: در واقع برای تمام پرسنل یک دستاورد فوق العاده است که این لیست زیاد بیماران در سال اول کوتاه شده است و برای ما بسیار خشنود کننده است ،اما ما احساس می کنیم با ورودمان موارد ،خیلی قوی به جلو می رود.

این چیزی است که هر کسی که در بیمارستان کار می کند باید به آن افتخار کند.

 

 

 

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

فیسبوکلینکدیناینستاگرامیوتیوبتلگرام