بی خوابی – هیجان

بازدیدها: 0

 

این روزها به شدت درگیر کارهای نهایی سفر بوده ام . برایم سخت بود ، چرا که باید جزئیات چندین کار مهم را هماهنگ می کردم . این هم از عاداتی است که در این سالها کسب شده است . هیچ وقت ذهنم آرام و قرار ندارد . گویی این ذهن نباید استراحت داشته باشد .در هر لحظه ، ده ها موضوع را در خود می پروراند و می پالاید.

آخرین روز کاری ام را با شتابی فراوان و زمانبندی میلیمتری کارها ، به سرانجام رساندم . قصد داشتم زود بخوابم و زود بیدار شوم . اما گویی نباید زود بخوابم ولی باید زود بیدار شوم . چندین اسم به ذهنم رسید که هنوز با صاحبانش خداحافظی نکرده ام . شاید در پس طلوع ، حافظه ام یاری کرد و این نیت را نیز به عمل تبدیل کردم .

بیخوابی ام تا بدانجا رسید که از ۲ گذشته بامداد خود را به کامپیوتر برسانم و این سطور را بنویسم . چرا می نویسم هم نمی دانم . برای که ، نمی دانم . گویی فقط باید نوشت . شاید از اضطراب سفر است و شاید …

مجددا مروری بر اطلاعات کشور مقصد داشتم . آداب سفر ، نکات مهم این سفر ، بایدها و نباید ها ، نیازهای بستن ساک، پول ، خوراک و …

یقین دارم بیدار ماندنم تا این ساعت شب و پیش بینی رویدادهای فردا ، دستاوردی جز سردردهای وحشتناک همیشگی ام نخواهد داشت . اما ای کاش می توانستم به زور کودک بیقرار چشمم را بخوابانم . چه بازیگوشی اش ، خواب را کلافه کرده است .

شاید فرصتی و مجالی یافتم تا بیشتر و کامل تر بنویسم و شاید هیچ وقت ننوشتم .

 

5 thoughts on “بی خوابی – هیجان

 1. من اولین بار به وبلاگت اومدم
  جالبه
  البه اینم بگم 5 شنبه ها بدون استثنا برنامتو می بینم

 2. سلام استاد.
  وقت به خیر.همیشه فکر می کردم و البته هنوز هم فکر می کنم که دغدغه و استرس یک موضوع تا زمانی با آدم همراه که تازگی داره و بعد از اینکه چند بار تجربش کردی ، دیگه هیجان و استرس دفعه ی اول رو نداره، پس شما که قبلا سفر رو تجربه کردید،نباید تا این حد براتون تنش زا باشه،اما بابت جفت و جور کردن کارها به شما حق میدم،خسته کننده ست،هر چند که من به اندازه ی شما کار برای انجام دادن ندارم.
  سفر بی خطر.
  یا علی.

 3. با عرض سلام
  استاد نوشته هاتون رو که خوندم همراه با عکسهای بسیار زیباتون ناخود آگاه گریه ام گرفت.ان شاالله مجددا قسمتتون بشه.
  هر کسی بر میگرده تازه میفهمه کجا بوده.
  زیارتتون قبول

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

فیسبوکلینکدیناینستاگرامیوتیوبتلگرام