سلام تهران

دوستان عزیزم
سلام
چنانکه می دانید برنامه ای با عنوان کسب و کار و کارآفرینی را در سلام تهران روزهای پنج شنبه بین 815 تا 9 صبح شبکه ۵ سیما به عنوان کارشناس مجری اجرا میکنم .ظواهر امر نشان میدهد که در طول ایامی که از پخش اجرای آن می گذرد ، بسیار هم پر بیننده شده است .
اکنون در تلاشم تا برای تایستان ظرف چند روز آینده برنامه را تنظیم کنم .
اکنون خواهش می کنم تا روز شنبه اگر 1- ایده ای یا 2- فردی را پیشنهاد می کنید با در نظر گرفتن موارد زیر پیشنهاد نمائید :
– تابستان مصادف با تعطیلی مدارس هم هست بنابراین می توانیم دانش آموزان و دانشجویان را هم در مجموعه مخاطبان خود داشته باشیم
– توجه به امید ، شادابی ، تقویت تلاش و سازندگی
– معرفی افراد توانمد به منظور الگو سازی
– تاکید بر تخصصی بودن مدیریت به عنوان یک رشته دانشگاهی
منتظر ایده ها و نظراتتان هستم

3 thoughts on “سلام تهران

 1. آیا برنامه های شما نقد هم می کنند ؟!


  جناب ولی زاده عزیزم
  من ترجیح می دهم با توجه به ویژگی های برنامه های صبح گاهی تلویزیون ، به آموزش و دید مثبت بپردازم . با این استراتژی ، نقد و قصور و ایراد و اشکال ها هم مشخص می شود . مایل نیستم فعلا در جامعه ای که واژه نقد موجب رفتن به لاک دفاعی می شود ، با نقد افراد و سازمان ها فرصتی ارزشمند که برای ترویج دانش مدیریت در اختیارم قرار گرفته است را بسوزانم . بلکه با بیان درستی ها ، خطا ها خود به چشم خواهند آمد . علاوه بر اینکه با بالا رفتن سطح عمومی درک و دانش ، مردم هم خود به خوبی می توانند به این مهم اقدام نمایند و دیگر شاید به نقد امثال من نیازی نباشد .
  بنابراین ترجیح می دهم موضوعات فراوانی که برای آموختن وجود دارد را استفاده کنم و بیان کنم تا عموم مردم هم با آنها آشنا شوند .
  اما شخصا پذیرای هرگونه دیدگاهی هستم و از آن استقبال می کنم .

 2. من تا به حال برنامه ی مخصوص_ شما را ندیدم .اما برنامه های دیگر را دیدم . مایه ی خوشحالی یه که مجری های این برنامه همه از استادان دانشگاه هستند ، مثل شما مثل آقای دکتر نوروزی و……احتمالان فردا صبح موفق به دیدن برنامه ی شما خواهم شد .
  با شما موفقم که باید از این فرصت ها استفاده کرد . اما به شرط آنکه جذابیت ویژه ای داشته باشد . من آیتم های دیگری که در این برنامه دیدم را اما بسیار خشک بود که چندان مناسب حال صبح گاهی نیست .
  سوال من هم در باب نقد به همین دلیل بود که نقد باعث جذابیت برنامه می شود . با شما کاملان موافقم که با نقد نگاه خوبی نمی شود اما با توجه به هوش سرشاری که شما دارید می توانید به صورت غیر مستقیم به نقد مسائل بپردازید . می توانید از مسائل کم مایه اما حاشیه ای مسائل مدیریتی استفاده کنید . که در کنار این مسائل کم مایه و حاشیه ای مسائل مورد نظر و مهم هم گفته شود…
  همان کاری که در برنامه ی نود انجام گرفت . برنامه ی نود اینچنین رشد کرد که الان می تواند بی محابا نقد کند . برنامه ی نود هم از مسائل کم مایه و بی اهمیت و حاشیه ای کارش را شروع کرد و مخاطب دست پیدا کرد و در کنارش حرفهایی هم می زد . و آنقدر رشد کرد و محبوبیت پیدا کرد که به راحتی نقد بی محابا می کند و مدیران هم توان برکناری اش را ندارند . عادل فردوسی پور که ایشان هم استاد دانشگاه هستند می توانند الگوی همه ی برنامه سازی های تخصصی بشود . هر چند می دانم دست شما هم بسته است و باید تابع تهیه کننده باشید . اما این نکاتی بود که لازم بود به استادم از نگاه یک دانشجو بگویم . موفق باشید

 3. آقاي باراندوست چرا از سابقه شنا و نجات غريق بودنتان حرفي نمي زنيد من افتخار شاگردي شما را در اين زمينه داشتم.
  در حال حاضر هم دانشجوي كارشناسي ارشد مديريت هستم فكر مي كنم بار ديگر هم بتوانم از راهنمايي ها ي شما استفاده كنم

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *