مدیریت زمان 10 – برنامه ریزی هفتگی

بازدیدها: 12

در ادامه برنامه ریزی ماهانه ، برنامه های هفتگی وجود دارند . این گونه برنامه ریزی را می توان با استفاده از جداول هفتگی یا سررسید انجام داد .

به خاطر داشته باشیم که برای برنامه ریزی هفتگی باید :

۱- برای هر هفته یک هدف تعریف کنید

۲- برای نگارش برنامه های هر هفته ، از مداد و خودکار استفاده نمائید ( مدیریت زمان 9 – برنامه ریزی ماهانه )

۳- می توانید بجای نوشتن کلمه یا عبارت در برنامه ، از رنگ استفاده کنید ( مدیریت زمان 9 – برنامه ریزی ماهانه ) . به این ترتیب هرگاه که یک کادر رنگی دیدید ، متناسب با رنگ آن کادر ، متوجه کار مورد نظر می شوید ( اینکه چه رنگی را برای چه کاری بکار ببرید بستگی به خودتان دارد )

دریافت نمونه فرم برنامه ریزی هفتگی

فهرست مطالب  مدیریت زمان

 

5 thoughts on “مدیریت زمان 10 – برنامه ریزی هفتگی

 1. سلام اقای دکتر
  راستش سفرنامه همدان شما را تازه خواندم، به نظرم یه کمی زیاده از حد اغراق کردید. من نمی دونم شما کجای همدان تشریف داشتید، ولی برای مثال احتمالا میدان مرکزی شهر را رفته اید. دور تا دور میدان پر از دکه روزنامه فروشی است. اینکه کافی نت هم ندیده اید، از عجایب است! در مورد هتل مرمر هم باید بگم که من خودم همدانی هستم، تازه این اسمو شنیدم. تو همدان چندین هتل بزرگ و شیک هست که حالا شاید از شانس شما این مراکز در ان زمان جای خالی نداشته است.ضمن اینکه برای اطلاعات بیشتر می تونستید به کتاب Lonly Planet مراجعه کنید و در مورد همدان کلی اطلاعات کسب کنید.

 2. احسان جان سلام
  نه اصلا اغراقی در کار نیست . وقتی یک همدانی محترم مانند شما هنوز نمی داند که هتل مرمر کجای شهرش است بعید می دانم در مورد مواردی که اشاره کرده ام وشما با آنها کنار نیامده اید ، آشنا باشد .
  در ضمن
  فراهم نمودن امکانات دیدار از یک شهر به عهده توریست ها نیست ، بلکه بر عهده شهروندان و مدیران آن شهر است . من در تمام عمرم شاید بتوانم یکی دوبار شهری را ببینم و در همین یکی دوبار هم نسبت به آن شهر احساس خوب یا بد پیدا می کنم .
  لطفا تلاش کنید تا فضای بهتری از شهر همدان بر روی وب ایجاد شود .

 3. با سلام خدمت استاد ارزشمند و فرهیخته ام ؛
  ضمن تشکر صمیمانه از مطالب بسیار آموزنده و مفیدی که در وبلاگتان گذاشته اید بالاخص مبحث مدیریت زمان و برنامه ریزی هفتگی ، اینکه مطالبتان را بسیار ساده و قابل فهم برای ما دانشجویان مدیریت می نویسید ، یک دنیا از شما سپاسگزارم .
  موفق و مؤید باشید
  ارادتمندتان
  محسن احمدیان

 4. با سلام و عرض تشکر از وبلاگ مفید و جالبتان
  من نیز سال نو را به شما و خانواده محترمتان تبریک عرض نموده و از پیام تبریک فوق العاده زیبایتان بینهایت سپاسگزام.
  با آرزوی موفقیت جباری

 5. سلام وسباس از شما
  خواستم از شما خواهش کنم موضوع مدیریت زمان را ادامه دهید.
  باز هم متشکرم.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

فیسبوکلینکدیناینستاگرامیوتیوبتلگرام