سلام تهران 1

بازدیدها: 0

چند سالی است که برنامه های صبح گاهی تلویزیونی ، مشتریان خود را بیش از بیست – سی سال گذشته یافته اند و بین خودشان هم رقابتی قابل تامل داشته اند . آن سالها بیش از شبکه یک و سپس شبکه دو که فقط چند ساعت از روز هم بیشتر برنامه نداشتند، یا اصولاً شبکه ای وجود نداشت یا برنامه ای برای صبح در تلویزیون دیده نمی شد .

 با تاسیس شبکه های جدید و توسعه کمی تلویزیون ، برنامه هایی هم برای صبح آمد و شناخته هم شدند که از آن میان می توان به برنامه هایی که با عنوان ” صبح بخیر ایران ” ، ” آقای شهیدی فر ” و ” روز از نو – آقای خسروی ” یاد کرد که تهیه شدند ، پخش شدند ،‌مخاطب جذب کردند و پر بیننده هم شدند .

 

امروز بعد از این همه سال ( 20 – 30 سال ) گروهی ( که تا جایی که شناخت من اجازه می دهد ، از بهترین ها هم هستند ) دست به دست هم داده اند تا در این مسیر به ارائه برنامه ای برای صبح مردم تهران از شبکه تهران اقدام نمایند . نمی توانم بگویم که قصد دارند ” صبح بخیر ایران ” ، ” آقای شهیدی فر ” و ” روز از نو – آقای خسروی ” را دوباره بسازند اما می توانم بگویم که به تجارب حاصل از آنها توجه داشته اند . نام این برنامه ” سلام تهران ” است که از روز شنبه 14 فروردین ماه 11389 بر روی آنتن شبکه 5 قرار خواهد گرفت و من به دلایلی در روزهای بعد بیشتر در این مورد خواهم نوشت .

 

3 thoughts on “سلام تهران 1

 1. سلام استاد عزیز
  سال نو مبارک و فرخنده باد
  . . .
  یه سئوال… آقای سمت راست در برنامه زنده شبکه 2 احیانا شارمین میمندی نژاد موسس جمعیت خیریه امام علی نیست؟؟

 2. خانم ترنیان
  سلام و سال نو بر شما و خانواده محترم تان هم مبارک .
  عکسهای این پست تزئینی است .
  پاینده باشید

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

فیسبوکلینکدیناینستاگرامیوتیوبتلگرام