3 thoughts on “تهران يا تگزاس؟ درگيري مسلحانه سر جاي پارك اتومبيل

 1. سلام استاد گرانقدر
  متاسفانه در شهر تهران دیگر جای پارک پیدا نمیشود . ازطرفی هم بدلیل ترافیک موجود و عدم تحرک اتومبیل ها تهران به یک پارکینگ بزرگ تبدیل شده است لذا ازجنابعالی که با شهرداری تهران همکاری تنگاتنگی دارید انتظار میرود به نوعی در رابطه با رفع این معضل فکری شود.
  ضمنا” اینجانب نیز بارها بر سر جای پارک باهمسایگان درگیر بوده ام ولی منبعد باید حواسم جمع باشد که این درگیری به درگیری مسلحانه منجر نشود.

  ارادتمند شما
  مه ابادی

 2. جناب مه آبادی
  1- سلام . خیلی ارادتمندیم . چه عجب یادی از فقیر فقرا کردید.
  2- این زیبا ترین شوخی بود که در این روزها دیدم و خواندم . کمی هم آمپر خندیدنم در این ماه ها پائین آمده بود . دست شما درد نکند . جالب بود .

  در ضمن
  بنده قرار شده در اولین فرصت که وزیر شدم یا جای آقای فالیباف نشستم به تصمیمات بزرگی در مورد تهران دست بزنم که بیا و ببین . تازه می شود به دیگران هم گفت تا ببینن و بنویسن و بخونن که یاد بگیرن
  تا کنون که خدا را شکر چون نه حال رئیس جمهور شدن داشته ام نه زندان رفتن – توانسته ام در مقابل هوای نفس و میل به شهردار شدن مقاومت کنم .
  فعلا هم از شما خواهش می کنم که مرا به تعظیم در مقابل این امیال نفسانی ترغیب نکنید .
  فعلا به همه همشهریان – هموطنان – مردم اطراف و اکناف توصیه می کنم که راه حلی که من برگزیدم را چراغ راه خود کنند و از وسایل نقلیه عمومی و از نیروی جمل و نقل ماهیچه ای ( پاهای پرتوان که گاهی می رسند به داد این نا توان ) استفاده کنند .

 3. باعرض سلام مجدد خدمت استاد گرانقدر
  اینجانب که خدمتتان عرض کرده بودم که از بازدید کنندگان پروپاقرص سایت شما هستم.
  ضمنا” اینجانب نیز به جنابعالی توصیه میکنم که شهردار نشوید چون در مملکت ما شهرداران یا زندانی میشوند یا رئیس جمهور.

  با عرض ارادت خاصه
  حمید رضا مه آبادی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

فیسبوکلینکدیناینستاگرامیوتیوبتلگرام