6 thoughts on “نیم ساعت خواب ظهر به اندازه کل خواب شبانه انرژی‌زاست

 1. سلام جناب باران دوست.
  چه فامیلی زیبایی دارید.درود بر شما. بسیار خوشحالم از اینکه این اینترنت موجب دوستی و آشنایی بنده با عزیزان مهربانی چون شما شده است.
  لطف نمودید و با حضور خود بنده نوازی نمودید. من به نیابت از تمام دوستان استاد در خدمت ایشان هستم و خدا را شاکر هستم که موقعیتی این چنین نصیب گشته است.
  حتماَ سلام شما را به استاد معظم خواهم رساند.امید دیدارتان را دارم.از شما دعوت میکنم تا از دیگر وبلاگ بنده که خطوط شکسته ام آنجا هست دیدن فرمائید و راهنمایی بفرمائید.
  موفق و پیروز باشید.
  در ضمن مطالب وبلاگتان بسیار برایم جالب بود.

 2. سلام آقای دکتر
  ممنون از حضور و اظهار لطف شما
  به وبلاگ دکتر سعیدیان سر زدم، جالب بود. خوشحالم که در تمامی زمینه ها دارای دوستانی نزدیک هستید
  موفق و سر بلند باشید
  ایام به کام

 3. سلام.

  راستش من به دنبال الگوی مدیریتی به اینجا رسیدم. اما بعد وسوسه شدم شما را به مجموعه نگار دعوت کنم تا بیشتر با هم آشنا شویم.

 4. با سلام افتخار داشتم در سمینار اثربخشی آموزش در شیراز و سومین کنفرانس تبیین نظام های آموزش از ارایه های خوب شما استفاده کنم. موفق باشید

 5. جناب آقای دکتر باران دوست خیلی خوشحالم که وبلاگی از شما استاد عزیزم پیدا کردم. نمیدونم اسمم چیزی رو بخاطرتون بیاره یا نه من سارا کساوندی دانشجوی ورودی سال 83 که با شما 2 تا درس مدیریت رفتار سازمانی و منابع انسانی داشتم. در حال حاظر هم دانشجوی فوق لیسانس دانشگاه um مالزی هستم. کلاسای درس اینجا منو یاد سبک کلاسای شما در ایران میاندازه که فکر نمیکنم حالا حالاها کسی تو ایران بفهمه که درس دادن یعنی چی؟ استاد عزیز باور نمیکنین سطح علمی پایین دانشگاههای ایران حالا اینجا چه مشکلاتی رو پیش میاره. ازتون خواهش میکنم هر چندمیدونم در حیطه تدریس شما نیست ولی شما به شاگرداتون توضیح بدین که حداقل چطور یه مقاله علمی بنویسن.
  استاد اگه بدونین چه همه دردو دل علمی دارم.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *