لوس های ننر بچه ننه ها

 

من نمی دونم این آدمها از کجا آمده اند روی زمین . طرف که قهرمان دو ۱۰۰ متر جهان شد وقتی اومد مدال طلا بگیرد همه استادیوم یدفه تصمیم گرفتند خودشو لوس کنن و چون شب تولدش بود براش شعر

happy birthday to you  رو دسته جمعی خوندند

چه قدر لوس و ننر و بچه ننه

آدم اینقدر کارهای جلف می کنه

وا می سادین 30 – 40 سال دیگه به امید خدا می مرد. بعد خیلی شیک و با شخصیت در یکی از مناسبتها کلاس می گذاشتین و یک دقیقه سکوت اعلام می کردین .

تازه می تونستین یکی دو سال مونده به اون ۳۰ -۴۰ سال یعنی قبل از اینکه اون مرحوم بمیره دعوتش کنین و تو یه مراسم خیلی مجلل بهش ماشین بدین – براش موسیقی زنده اجرا کنین – بعد بهش یه تابلو و تعدادی جایزه بدین و بگین تو شدی ماندگار . جالا یکی دو سال وقت داری به زبون خوش بمیری و نگران نباشی . چون ماندگار شدی .

آخه اینم کاره که براش چند هزار نفر دسته جمعی جشن تولد بگیرن

مسخره های لوس ننر بچه ننه ……

                 

 

3 thoughts on “لوس های ننر بچه ننه ها

 1. سلام استاد گرانقدر.
  بنده از مطالب آموزنده شما استفاده می کنم و لذت می برم.6 ماهی است در شرکت خودرو سازی مشغول به کارم و آنچه دغدغه شما در زمینه کار کروهی و … بود برایم بیشتر قابل حس شده است.همه ما مستخدمانی در درجات مختلفیم.

 2. سلام استاد گرانقدر
  شاید جنابعالی نیز ماجرای جنجالی دونده دو 800 متر افریقایی راشنیده باشید ولی تکرار ان خالی از لطف نیست:
  جنجال زن يا مرد بودن دونده آفريقاي جنوبي

  شايد ماجراي خانم كاستر سمانيا را شما هم شنيده باشيد. دونده 18 ساله آفريقاي جنوبي كه مدال طلاي دو 800 متر مسابقات جهاني را با اقتدار به دست آورد.
  بعد از آن گزارش هايي به فدراسيون بين المللي دو و ميداني تسليم شد كه ممكن است كاستر مرد باشد و خواستار بر طرف شدن هر گونه شك و شبهه با انجام آزمايش هاي تخصصي شدند.
  چيزي كه بيشتر از هر چيزي براي كاستر باعث درد سر شده، ظاهر مرد گونه اش است. تركيب صورت، عضلات بدن و صداي كلفت او هر كسي را ممكن است به اشتباه بيندازد.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *