سفر به مالزی 38 – مراکز خرید

بازدیدها: 0

مراکز خرید در کوآلالامپورعموما شیک ، بزرگ و متنوع هستند . من به چهار مرکز خرید سر زدم :

1-     مرکز خرید پتروناس ( پنج طبقه زیرین برج پتروناس )

2-     مرکز خرید تایم اسکوئر

3-     مرکز خرید

 ۴- مرکز خرید کامپیوتر

مراکز خرید در کوآلالامپورعموما شیک ، بزرگ و متنوع هستند . من به چهار مرکز خرید سر زدم :

1-     مرکز خرید پتروناس یا klcc( پنج طبقه زیرین برج پتروناس ) (سفر به مالزی 4 – برجهای دوقلو ( برجهای پتروناس ) )

 

2-     مرکز خرید تایم اسکوئر ( * )

3-     مرکز خرید پاویلیون

 ۴- مرکز خرید کامپیوتر سیتی

که البته سومی بسیار شیک و گران بود . این مرکز خرید با سرمایه گذاری کویتی ها و سال قبل ساخته شده است .

 

مراکز خرید آنها به گونه ای هستند که تنوع کامل را در اجناس شاهدید.

مرکز تایم اسکوئر ( 9 طبقه ) که همه گونه کالا با هر نوع قیمتی که بخواهید را می توانید در آن بیابید .

طبقه زیرین دو مرکز خرید پتروناس و تایم اسکوئر ، فضای بزرگی دارند که بصورت هفتگی به یک برند اختصاص یافته و در آن به ترویج محصول ( سفر به مالزی43 – پروموشن های فروش ) خود می پردازند . تمام شیوه های جلب توجه را هم استفاده می کنند .

 

مرکز خرید تایم اسکوئر در جایی قرار دارد که می توانید مرکز کامپیوتر شهر رانیز در کنار آن بیابید و علاوه بر آن یکی از ایستگاه های مونو ریل ( سفر به مالزی 7 – مونوریل ) بنام ( IMBI ایمبی ) نیز در اینجا قرار دارد .

در این مرکز خرید می توان گفت که همه نیازهایتان را پیدا می کنید و نیازی ندارید که برای تهیه مایحتاج ، به نقطه ای دیگر در شهر سر بزنید .

تایم اسکوئر دارای شهر بازی مسقف ، 7-8 سالن سینما ( سفر به مالزی 12 – سینما ) ، انواع رستوران و کافی شاپ ، انواع فروشگاه پوشاک و کتاب و اسباب بازی و … است . عملا چنان طراحی شده است که دیدن آن یک روز کامل از شما وقت می گیرد و تمامی سلیقه ها و نیازها را هم می تونید در آن تامین شده بیابید .

تذکر مهم : تمامی مراکز خرید چنان خنک می باشند که شما چه بخواهید و چه نخواهید برای فرار از گرما راهی داخل مراکز خرید می شوید و صد البته حس نیاز به خرید را پس از آن تحریک می نمایند ( لطفا با مراکز خرید در ایران مقایسه نمائید که سیستم سرمایشی چنان تنظیم شده که گرمایش آن به داخل راهرو ها و کریدورها وارد می شود و شما را از قدم زدن در این مراکز بیزار می نمایند !!!!!!!!!!

*

تایم اسکوئر نام میدانی است در شهر نیویورک آمریکا که همه ساله جشن های سال نو میلادی در آن با ویژه برنامه هایی جشن گرفته می شود . از جمله این برنامه ها می توان به حضور و اجرای برنامه توسط هنرمندان معروف آمریکا ، انداختن گویی کریستال از بالای برج بیست و چند متری داخل میدان به زمین و … نام برد . مردم شهر و توریست ها تلاش می کنند حضور در لحظه تحویل سال ( که برابر ۱۲ نیمه شب است ) در این میدان را از دست ندهند .

سفر به مالزی 1 – کلیات و فهرست مطالب

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

فیسبوکلینکدیناینستاگرامیوتیوبتلگرام