سفر به مالزی 6 – مرکز خرید برجهای دوقلو ( برجهای پتروناس )

بازدیدها: 0

مرکز خرید( KLCC ( Kuala Lumpur City Center  شامل چهار طبقه پائینی برجهای شرکت پتروناس ( سفر به مالزی 4 – برجهای دوقلو ( برجهای پتروناس ) ) و طبقه زیرین آنها می باشد.

مرکز خرید KLCC ( Kuala Lumpur City Center ) شامل چهار طبقه پائینی برجهای شرکت پتروناس ( سفر به مالزی 4 – برجهای دوقلو ( برجهای پتروناس ) ) و طبقه زیرین آنها می باشد

و یکی از مراکز مهم و معروف جذب توریست هستند . عکس برداری از فروشگاه های این مرکز ممنوع است مگر در موارد شخصی .

 

در میدان مرکزی این مرکز خرید ، هر هفته یک برند معروف غرفه دارد ( سفر به مالزی43 – پروموشن های فروش ) .

به تعداد کافی تابلو راهنما و بروشورهای راهنما در تمامی طبقات به راهنمایی مراجعین می پردازند ( سفر به مالزی 21 – راهنمایی در شهر  ) ، علاوه بر اینکه میزهای اطلاعات هم به این مهم می پردازند .

 در این مجتمع عظیم تقریبا همه آنچه در ذهن دارید را می یابید ( اگرچه عموما مارک هستند و گران ) اما به هر حال چیزی نیست که یافت نشود .

سفر به مالزی 1 – کلیات و فهرست مطالب

6 thoughts on “سفر به مالزی 6 – مرکز خرید برجهای دوقلو ( برجهای پتروناس )

 1. اگر امکان داره دیدگاه های شخصی تان به سمت موضوع زیر برگرده!!!!
  چطوری در یک کارخانه صرفه جویی به معنای واقعی کنیم؟
  آیا می شود اضافه کار در کارخانه ای حذف و هزینه نگهداری کارمندان که با حذف اضافه کاری از بین رفته به کارمندان به جای اضافه کار پرداخت بشه تا هم مشکل مالی پیش نیاید هم صرفه جویی شده باشد هم پول حلال تر باشد.(ساعت کار مفید…کی 3 به بعد کار میکنه آخه؟)آیا میشود؟

 2. بادمجان قلی زا جان
  من متوجه نشدم که سئوال شما از من بوده است یا از بادمجان قلی میرزا .
  لطفا مشخص نمائید تا بتوانیم پاسخ سئوالات شما را بدهیم .

 3. بادمجان قلی زا جان
  سلام عزیزکم
  اولندش که من دکتر نیستم . اون یکی نویسنده این وبلاگ دکتره . برای بزرگ خاندان بادمجان ها پاپوش درست نکن . کردان یادت رفته ؟
  دومنش که اوصولا کارخانه یعنی همش صرفه جویی . صرفه جویی در انجام کار . صرفه جویی در پرداختها . صرفه جویی در تعداد آدمهایی که کار می کنند . صرفه جویی در هزینه ها و …
  گاهی اوقات فکر می کنم که چرا بهش می گویند ” کارخانه ” می گفتند ” صرفه جویی خانه ” بهتر بود . خیال همه هم راحت می شد .

 4. کیف کردم از اینکه دید بادمجانی شما همیشه میزنه تو خال.
  ولی مطمئناَ راه هایی باید باشه که در ظاهر صرفه جویی نامیده میشود ولی محتوای اونها صرفه جویی نیست مثل طرح اسکلنون.بادمجان قلی میرزا دنبال اینه به نام صرفه جویی به کام بهره وری عمل کنه.این بار دکتر جواب بده:
  آیا می شود اضافه کار در کارخانه ای حذف و هزینه نگهداری کارمندان که با حذف اضافه کاری از بین رفته به کارمندان به جای اضافه کار پرداخت بشه تا هم مشکل مالی پیش نیاید هم صرفه جویی شده باشد هم پول حلال تر باشد.(ساعت کار مفید…کی 3 به بعد کار میکنه آخه؟)آیا میشود؟
  راه دیگری به نظر میرسه ژیشنهاد کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

فیسبوکلینکدیناینستاگرامیوتیوبتلگرام