اگه المپیک تو ایران بود! ( طنز )

بازدیدها: 0

طبق اخرین اخبار به علت بسته نبودن جاده مسیر دوچرخه سواری که از تهران تا دریاچه ارومیه ( سابق که حالا خشک شده و صحرای ارومیه نام گرفته است )  بود تا حالا 27 تصادف دوچرخه سواران با ماشین گزارش شده است.

45 هزار نفر از ورزشکاران و شرکت کنندگان در مراسم افتتاحیه و اختتامیه بعلت انجام پرشهای غیر معمول و دست تکان دادن برای جمعیت و بیرون آمدن دندانشان هنگام خندیدن ارشاد شدند.

 

در پی حضور مسئولان بعضی از کشورهای معلوم الحال در مراسم افتتاحیه! ورزشکاران غیور ایرانی برای اعلام انزجار خود کفن پوشان وارد ورزشگاه شده و در حین رژه المپیک شعار سر دادند.  

به علت نبودن توالتهای عمومی در سطح شهر تهران تا الان 2350 ترکیدگی مثانه و کلیه گزارش شده که پزشکان مشغول مداوای انان هستند.

 

در پی حضور تیم …. در ایران ، ایران المپیک را تحریم کرد و ضمن اعلام دوستی و رعفت اسلامی با تمام کشورها ! از شرکت در آن خودداری میکند.

 

در مسابقات شنای زنان از حضور مردان جلوگیری شد و برای اینکه در موقع پخش مسابقه شئونات رعایت شود در اب گرد زغال ریختند تا اب سیاه شده و زنان دیده نشوند! در پی این تصمیم قرار شد که برنده مسابقه به قید قرعه کشی انتخاب شود و پس از رنگ زدایی به کشورش عودت داده شود.

 

در مسابقات پرش با نیزه زنان به علت برگزاری مسابقات در یک مکان مسقف تا کنون 4 نفر از شرکت کنندگان به علت برخورد با سقف ، دچار ترکیدگی مغز و آسیب به بناگوش و ناهنجاری زبان و چشم شده اند که امید است متخصصان مربوطه موفق به درمان ایشان گردند.

 

به علت اتمام کارت سوخت شرکت کنندگان در رالی اتومبیل رانی و موتور سواری دور فلات مرکزی ایران – مسابقات اتوموبیل سواری و موتور سواری ناتمام ماند و مقرر شد در المپیک بعدی ادامه یابد .

 

در مسابقه دو میدانی در 100 متر به علت وجود چاله چوله در مسیر از 10 نفر شرکت کننده یك نفر توانست خود را به 5 متری خط پایان برساند که برق استادیوم رفت و نفهمیدیم چه شد!

 

مسابقات کشتی با گرمکن ورزشی برگزار میشود.

 

در مسابقات اسب سواری ، شرکت کنده ایران به علت نبود اسب مناسب با الاغ شرکت کرد که در پی این اقدام کمیته المپیک این شرکت کنند را به خاطر دوپینگ از مسابقات محروم کرد.

 

پس از برگزاری مسابقات قایقرانی در یکی از رودخانه های رشت تا کنون 150 نفر از شرکت کنندگان به بیماریهای ناشناخته انگلی و قارچی و اسهال شدید خونی مبتلا شدند. کارشناسان بی سواد اعلام کردند دلیل این امر حضور دست ایادی بیگانه در ریختن فاضلاب رشت در رودخانه می باشد.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

فیسبوکلینکدیناینستاگرامیوتیوبتلگرام