سفر به همدان 5 – هتل ها و مراکز اقامتي

بازدیدها: 0

قبل از سفر ، مانند هميشه ، سعي کردم چهره يک توريست حرفه اي را به نمايش بگذارم . لذا خونمون ( در فارسي غيرتي معني همسر مي دهد ) را به مدت چهار روز گذاشتم سرکار که اولا از اينترنت نام مراکز اقامتي شهر همدان را پيدا کند و ثانيا با تک تک آنها تماس بگيرد و جا رزور کند .قبل از سفر ، مانند هميشه ، سعي کردم چهره يک توريست حرفه اي را به نمايش بگذارم . لذا خونمون ( در فارسي غيرتي معني همسر مي دهد ) را به مدت چهار روز گذاشتم سرکار که اولا از اينترنت نام مراکز اقامتي شهر همدان را پيدا کند و ثانيا با تک تک آنها تماس بگيرد و جا رزور کند .

چون پاسخ او برايم قانع کننده نبود ، خودم هم نيمروز وقت گذاشتم و جوابي بيش از تلاش خونمون نيافتم :

1-      اطلاعات درست و جامعي از مراکز اقامتي شهر همدان روي اينترنت يافت نمي شد يا اينکه چندان به آنها اعتباري نبود.

2-      تمامي خطوط مراکز اقامتي دائما اشغال بودند.

3-      اگر شانس مي آورديد و کسي به خود زحمت پاسخگويي به تلفنتان را مي داد ، با لحني بسيار بد و توهين آميز مي گفت جا نداريم و بلافاصله تلفن را قطع مي کرد ( اين رفتار هيچ ارتباطي به جشنواره همدان گردي و پايتخت تاريخ و تمدن ايران نداشته است لطفا به کله مبارکتان فشار اضافي وارد نکنيد که در ايران و هگمتانه بزرگ مردمان بي ادب و توريست پران وجود دارند !!!! )

4-      تنها جايي که بند فوق مشاهده نشد ، مهمانسراي علي صدر در روستاي علي صدر بود که نه تنها پاسخي مودبانه داد بلکه به سئوالات پر تعداد من تشنه از پاسخ مودبانه هتلهاي همدان نيز با حوصله و دقت ،‌پاسخ گفت .

5-      ناچارا دست به پاچه شلوار ( يعني نامبرده از رجال مي باشند !!) يکي از دوستان در شهر همدان شديم و ايشان هم با زحمت زياد يکي از بهترين !!!!!!!!!!!!!!!!!! هتلهاي شهر را برايمان رزرو کردند. ( چون ممکن است به کسي بر بخورد از ذکر نام هتل مرمر همدان خود داري مي کنم . نه اینکه هتل بدی بوده باشه ها ، فقط احتمالا سال قبل جارو زده بودندش ، صبحانه هایی داشت در حد هتل های ۱۰ ستاره که آخر ما محبور شدیم برای صبحانه ها خودمان نان تهیه کنیم و پرسنلی به شدت تیز و فرز که برای تامین خواسته ای ، یکی دو ساعتی باید صبوری می کردید)

فهرست مطالب : سفر به همدان 1

One thought on “سفر به همدان 5 – هتل ها و مراکز اقامتي

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

فیسبوکلینکدیناینستاگرامیوتیوبتلگرام