ممنوعیت تبلیغات توسط ورزشکاران و هنرمندان ( طنز )

بازدیدها: 1

حضور چهره‌های فرهنگی ورزشی در آگهی‌های بازرگانی ممنوع است

 

 

اصولا پول خیلی چیز کثیفی است و از آن اصولی تر اینکه مردم همه دنیا آن را به عنوان چرک کف دست می دانند از این جهت از صبح تا شام برای رضای خدا و بنده خدا تلاش می کنند و اصلا تقاضایی برای دریافت پول ندارند .

گاهی اوقات هم که یک عده از خدا بی خبر نادان و بسیار هم البته بی سواد که چیزی از تجارت و بازرگانی و از این جور مسائل سر در نمی آورند میروند کارهایی می کنند که در آن پولی رد و بدل می شود بسیار بی تربیت هستند.

چون تا کنون سابقه نداشته در هیچ جای دنیا ورزشکاران و هنر مندان و نویسندگان و تجار و تولید کنندگان و کسبه و  … از طریق تبلیغات کسب درآمد داشته باشند و آنهایی که شما می شناسید که روی عکسشان را امضا می کنند یا کنار یکی از این محصولات آشغالی کارخانجات کشورهای اروپایی می ایستند و عکس می گیرند و عکسشان بیل برد می شود و یا کله نازنینشان را می تراشند تا آرم یکی از آن شرکتهای بی خاصیت تراز جهانی را روی آن خالکوبی کنند و یا اینکه برای شرکت در فلان مراسم اسپانسر می گیرند و … اصولا آدمهای معروف و شناخته شده ای نیستند

بلکه یک عده آدم زبان نفهمند که نمی دانند پول خیلی بد است . تازه نمی دانند که باید سالهایی که بنیه کار دارند بدون صحبت از قرار داد و مبلغ آن برای باشگاهشان کار کنند و وقتی هم سن ورزش کردنشان گذشت و اصطلاحا از ورزش قهرمانی دور شدند باید بنشینند سماقی بمکند و رو به قبله …

البته یک موقع نروید سراغ اینکه به خاطر مبارک خطور کند که در بعضی از ادیان بزرگانی بوده اند که به کار بازرگانی می پرداختند ها !!!

اصولا ما به این قبیل مسائل کار نداریم .

چرا که ملتی هستیم که برای رضای خدا کار می کنیم  و تعدد شغل هم اصلا نداریم چرا که اصولا شغل نداریم و اصولا اموراتمان را هم با استنشاق هوای بسیار مفرح و تمیز و پاک شهر تهران سپری می کنیم و نیازی به اجاره خانه و غذا و … هم نداریم

اصولا تر اینکه

اگر پیشنهادهای میلیونی کشورهای نادانی که به ورزشکارانمان می دهند را نپذیریم نشان داده ایم که خیلی مرد ایم  

تازه دور زمینهای ورزشیمان هم اصلا تبلیغ نمی گذاریم و برای این کار تعرفه نداریم و جلسه و مذاکره هم نمی گذاریم و اصولا تبلیغات که صنعت نیست و در دنیا خرید و فروش ورزشکار اصلا رواج نداشته و ندارد و  تولید کنندگان هم خیلی نادانند که می روند درصدی از سودشان را صرف این کار چندش آور که نام تبلیغ بر آن گذاشته اند می کنند و ( آهای بچه جان بسه دیگه . گفتی تبلیغ بده همه هم فهمیدند و دیگر کسی تبلیغ نمی کند و هر کسی که تبلیغ کرد قلم پایش را می دهیم دوستان مرحوم گل آقا ی خدا بیامرز بشکنند . خوب شد ؟ دلت خنک شد ؟)

3 thoughts on “ممنوعیت تبلیغات توسط ورزشکاران و هنرمندان ( طنز )

  1. ( طنز:)
    خانوم فائزه خانم
    معلومه که وب ما فوق العاده است . مگه شک داشتید . مگه هرکی مثل شما در بین نوشته هایش شعرهای زیبا نیاورد وبش بد می شود که وب ما دومیش باشه؟

  2. سلام استاد گرانقدر
    با توجه به مطالبی که نگاشته اید من پیشنهاد میکنم کسانیکه نمیخواهند از درآمد های تبلیغاتی محروم نشوند کمی کلک بزنند . مثلا” اقای رضازاده در عکسهای تبلیغاتی با ریش و سبیل ظاهر شوند . یا آقای دایی در عکسهای تبلیغاتی لهجه خودشان را کمی تغییر دهند . تا شناخته نشوند.(هاهاهاها).

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

فیسبوکلینکدیناینستاگرامیوتیوبتلگرام