مدیریت اقتصاد 2

بازدیدها: 0

عزیزی بر مطلب مدیریت اقتصاد چنین نگاشته اند :

احتمالا این موضوع به دلیل تورم 19.8 درصدی ؟؟؟؟؟ اعلام شده از طرف دولت میباشد.
قابل ذکر است که تاکنون چهار ماه از سال میگذرد و هنوز 10 درصد اضافات اعلام شده به کارمندام محترم پرداخت نشده است.

 

۱- یاد عبارتی از صفحه ۲۰ جلد ۱ کتاب آمار وکاربرد آن در مدیریت دکتر عادل آذر و دکتر منصور مومنی افتادم که برای حفظ امانت  داری علمی عینا آن را می آورم . هیچ نتیجه ای هم نمی خواهم بگیرم ( بی خود زور نکنید دیگر – نمی خواهم نتیجه بگیرم – به من چه که شما چه نتیجه ای میگیرید . مگر من وکیل وصی شما ام ها؟  ها؟  ها؟  ها؟   ها؟  ) چرا که فقط یاد این مطلب افتادم و بس :

” بعضی از متخصصان بی تعهد با تمسک جستن به آنها ( فنون آماری ) گزارشهایی تهیه می کنند که در واقع دروغی بسیار بزرگ است ”

 ۲– من معنی ؟؟؟؟ را در متن نوشت های شما نمی فهمم . مگر برای هر سئوال نباید یک علامت سئوا ل گذاشت ؟؟؟؟؟

۳- آنان یا کارمند نیستند یا محترم نیستندیا اصولا نیستند دیگر . چرا هی زور می کنید هستند وکارمندند ومحترمند و … ها ها ؟ ها ؟ ها ؟

۴- در ضمن الان که این مرقومه شریف را با سرانگشتانمان می  نگاریم تازه سه ماه  و یک روز و یک ساعت و چند دقیقه از سال گذشته . در محل شما چه زود چهار ماه شده . ( تازه می گویند انیشتین با این همه کمالاتش همش ۲.۵ دقیقه از زمان خودش جلو بود . ببین که خودت و با انیشتین چیکار داری؟؟؟؟؟ )  

 

2 thoughts on “مدیریت اقتصاد 2

 1. سلام استاد عزیز
  نمیخواهم در مقام پاسخگویی به سئوالات مطرح شده باشم.اما دلیل گذاشتن چند علامت؟؟؟؟؟ بخاطر بعضی از آمارهایی است که آدم از دیدن آنها نه تنها چندین علامت سئوال در ذهنش پدیدار میشود بلکه بعضی از این علامات از کله انسان به بیرون تراوش کرده و بصورت دوتا شاخ روی سر انسان سبز میشوند.
  دوما” من که کارمند (باسابقه 24 سال) دولت هستم تاکنون (با حقوق خردادماه) اضافات امسال را نگرفته ام و حقوق تیر ماه را در پایان تیرماه خواهم گرفت و اگر این اضافات تا آن موقع اعمال شود چهار ماه از سال گذشته است . راستی مگر شما حقوق خودرا در ابتدای هر ماه میگیرید؟

 2. آقای مهابادی عزیز
  1- شما که با روحیات من بیشتر آشنائید میدانید که من هم متوجه ؟؟؟؟ می شوم اما به جهت پاسخ نگاری طنز گونه – انچنان آوردم.
  2- آنچه بر سر شما خدای نکرده می خواست سبز بشود که مدتها است بر کله نازنین ما روئیده است و چنان هم ریشه دوانده که فکر کنم به امید خدا انفجای مهیب را به همراه داشته باشد
  بنده چون اصولا از مادیات اصلا اصلااصلا خوشم نمی آید بنابر این سر برج و وسط برج و ته برج و این ور برج و اون ور برج و…. برام فرق نمی کند
  ارادتمند

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

فیسبوکلینکدیناینستاگرامیوتیوبتلگرام