تولدی دیگر – شعر : فروغ فرخزاد – دکلمه : نیکی کریمی

  1. از ۱۳۷۴-۱۳۷۵ عادت کرده ام ماهی یکی دوبار به فروشگاه های محصولات فرهنگی سر بزنم و کارهای جدید موسیقایی را که به گوشم خوشایند و به دلم نِشَستنی می آیند را با احترام به تولید کنندگان آن بخرم .
  2. در آخرین گشت و گذارم در بخش موسیقی شهر کتاب به ” تولدی دیگر ” برخوردم، با اشعاری از فروغ فرخزاد که نیکی کریمی آنها را دکلمه کرده است. بیشتر برای پائین آوردن آمپر کنجکاوی خود آن را ابتیاء کردم .
  3. تولدی دیگر را در هنگامی که بعد از ۲-۳ ساعت خواب ، بر اثر بیخوابی ، ساعت ۴٫۵ صبح بیدار شدم تا بجای لولیدن در بستر به هزاران کار عقب مانده بپردازم ، گوش دادم . برای کسی که ۱۴-۱۵ سال است سعی کرده شنونده خوبی باشد و گوش خود را با آثاری فاخر نوازش داده است ، مانند دکلمه های استاد احمد شاملو ، شنیدن ریتم یکنواخت صدای خانم کریمی با اشعاری دلگیر از خانم فرخزاد ، بیشتر انسان را به یاد ادیبانی می اندازد که عمر خود را با خودکشی ، کوتاه نمودند ؟؟!!
  4. خانم کریمی ، اگر به عنوان یک شاگرد در حوزه موسیقی بخواهم به خود اجازه اظهار نظر بدهم ، باید بگویم که تجربه های شما را در امر بازیگری ، کارگردانی و داوری سینما بیشتر می پسندم . ( جسارتاً )

1 فکر می‌کنند “تولدی دیگر – شعر : فروغ فرخزاد – دکلمه : نیکی کریمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.