گزارش حضور در دومین کنفرانس ملی دانشجویی کارآفرینی

اگرچه  سخنرانی من در دومین کنفرانس ملی دانشجویی کارآفرینی  صبح روز جمعه بود و انتظار نداشتم جمعیت چندانی در سالن تلاش مجموعه وزارت کار ببینم ، اما با این حال سالن تلاش از تلاش دست اندرکاران مملو از جمعیت بود. چند مقاله در حضور پنل ها اراده و بررسی شدندو سپس نوبت به سخنرانی بنده با عنوان ” کارتیمی در کارآفرینی “  رسید. احساس کردم جمع دانشجویی و جوان است و بعد از تعدادی مقاله و رسمی نشستن ها نیاز به نشاط دارد.  بنابراین بعد از قرار گیری پش تریبون با سلام آغاز کردم . مانند همیشه پاسخی ضعیف شنیدم . همین دستمایه ای شد تا با چند سلام و درخواست دست زدن و تشویق ، بچه ها به وجد آمدند و جو سالن پذیرا گردید.

کمی که صحبت کردم حال هوای جلسه فرم رسمی گرفت.  احساس کردم ممکن است راندمان پائین بیاید. ضمن صحیت دنبال بهانه ای بودم که دکتر فراستی ، منتقد مشهور سینمایی که در برنامه های طنز سیما به آقای مخالف شهره است وارد سالن شدند و بهانه مجدد به دست آمد.

به نظرم رسید که سخنرانی پرنشاطی شد و به همین میزان هم توجه همگان را برانگیخت.چنانکه به خوبی میدیدم یادداشت بر می دارند ،‌از اسلایدها عکس می گیرند ، از سخنرانی با مویایل فیلم می گیرند و …. .

سخرانی اختتامیه اختصاص به دکتر محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام و هیئت علمی دانشکده ارآفرینی داشت،  این فرصتی بود برای اهدای جوایز و تندیس های کنفرانس .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.