پاداش های کار گروهی۱

هر کدام از کارکنان مدرسه  AVRSB در “کار گروهی برای دانش اموزان ” دارای نقشی هستند . به همین دلیل از کارکنان خواسته می شود کاندیدای خود را برای دریافت  “پاداش کار گروهی” از بین همکاران در طول یک سال تحصیلی معرفی کنند  تا در نقش های بسیار متفاوتی که وجود دارد  کارمندی که فراتر از انتظار عمل کرده شناخته شود.
گزارش حاضر آخرین دریافت کنندگان جایزه کار گروهی هستند. نقطه اشتراک بین کارکنان منتخب این است : هر نامزد، دارای تجربه کمک فوق العاده به گروه ها که تیم ها را ساخته اند بوده است:
۱- لاری ساندرز و دریک کوربت ، سرایداران مدرسه منطقه  سامرست
دریک و لاری فراتر از انچه انتظار می رفت به جزئیات موجود در کارشان توجه کرده اند. کارگران خستگی ناپذیری که توجه فوق العاده ای به کیفیت کارشان و تمیزی مدرسه داشته اند. نه تنها مدرسه از نظر تمیزی فوق العاده به نظر می رسد بلکه دریک و لاری دارای روابط عمومی عالی هم هستند و همیشه زمانی که کثیفی غیر منتظره ای پیش میاید برای تمیزی و پشتیبانی از کارمندان اماده اند.
آنها سخت تلاش کرده اند تا رابطه ی مثبت و تعامل خوب با دانش اموزان را گشترش دهند. کارمندان و دانش اموزان مدرسه سامرست از اینکه مدرسه اینقدر پاکیزه است بسیار خرسندند.

این متن ادامه خواهد یافت
ترجمه تیم ترجمه گروه توسعه کار تیمی
دوستان خود را عضویت در کانال توسعه کار تیمی دعوت نمائید:
telegram.me/team_work

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.