پاداش های کار گروهی ۳

هر کدام از کارکنان مدرسه  AVRSB در “کار گروهی برای دانش اموزان ” دارای نقشی هستند . به همین دلیل از کارکنان خواسته می شود کاندیدای خود را برای دریافت  “پاداش کار گروهی” از بین همکاران در طول یک سال تحصیلی معرفی کنند  تا در نقش های بسیار متفاوتی که وجود دارد  کارمندی که فراتر از انتظار عمل کرده شناخته شود.

گزارش حاضر آخرین دریافت کنندگان جایزه کار گروهی هستند. نقطه اشتراک بین کارکنان منتخب این است : هر نامزد، دارای تجربه کمک فوق العاده به گروه ها که تیم ها را ساخته اند بوده است:

۳-  راب دیویس ، معلم رتبه ۹ علوم و ریاضی مدرسه راهنمایی وست هانتس

هنر امیختن شوخ طبعی با درسها در حالیکه اهداف یادگیری هم حفظ می شود تحسین بر انگیز است. با شیفته کردن  دانش اموزان به شخصیت به یادماندنی و تاثیرگذارش، انها را توانمند، علاقمند و فعال می کند. دانش اموزان در کلاسهای راب سخت تلاش می کنند نه از سر اجبار بلکه خودشان می خواهند، که این مشخصه یک معلم بزرگ است.

راب در زمانهای استراحت، وقت ناهاری و حتی بعد از مدرسه حضور دارد. این حضور در زمانی است که او حتی فعالیت های فوق برنامه را سرپرستی و سازماندهی نمی کند.

به همین ترتیب هر زمان که به یک همکار نیاز هست او در دسترس است. راب یک هماهنگ کننده اجتماعی غیر رسمی کارمندان است و جوی ملموس از اختیارات مساوی بین کارمندان در مدرسه ایجاد کرده است. او برای دانش اموزان و کارمندان چهره ای دوستانه و حضور مثبت به شمار می اید.

اشکار است که او به انچه انجام میدهد عشق می ورزد و برایش کار تنها یک شغل نیست. تاثیرات راب در مدرسه دست نیافتنی ست. او رفتن به سر کار و مدرسه را لذت بخش ساخته است.

این متن ادامه خواهد یافت

ترجمه تیم ترجمه گروه توسعه کار تیمی

دوستان خود را عضویت در کانال توسعه کار تیمی دعوت نمائید: telegram.me/team_work

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.