قابلیت جدید DropBox برای کار گروهی

به تازگی در دراپ باکس شرایطی خاصی اضافه شده که انجام کارهای گروهی را میسر می کند.

کد خبر: ۱۶۲۵۵
به گزارش دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ کمتر کسی وجود دارد که در دنیای دیجیتال زندگی کند ولی DropBox را نشناسد! سامانه ای ابری برای ذخیره سازی تمامی فایل ها که دسترسی به آن نیز از سرتاسر دنیا و هر پلتفرمی ممکن است.
همکاری کردن و همفکری، از قدیم الایام همیشه یک گزینه ویژه به شمار می آمده و هنوز که هنوزه این چنین هست. به تازگی دراپ باکس قرار است شرایطی خاص برای انجام کارهای گروهی تدبیر کند. این ویژگی که Dropbox Teams نام دارد، به افراد برای استفاده از حساب شخصی شان در کار کمک می کند.

با DropBox  کار گروهی انجام دهید !!

روش استفاده از  DropBox گروهی:
کاربرانی که می خواهند به صورت تیمی به فعالیت بپردازند، ابتدا یک پوشه تیمی ایجاد می کنند تا فایل های مشترک شان در یک نقطه نگهداری شود. اعضای گروهی که به پوشه تیم افزوده می شوند نیز به تمامی فایل های آن پوشه دسترسی خواهند داشت. هر شخصی که به تیم اضافه شود می تواند سریع به همه چیز دسترسی داشته باشد. حتی اگر مدت بسیاری بعد اضافه شود.
همچنین یک گزینه برای لینک کردن اکانت های کار و شخصی دراپ باکسیتان وجود دارد که می توانید بدون خارج شدن از یکی به دیگری پرش کنید. این ویژگی جدید، برای شرکت های کوچکتر که هم اکنون از دراپ باکس پایه ای استفاده کرده و هزینه ای پرداخت نمی نمایند، طراحی شده است. در این سرویس، ویژگی های پیشرفته تری مانند کنترل های امنیتی و مدیریتی نظیر تائید هویت دو عاملی وجود دارد. اکنون بیش از ۴۰۰ میلیون کاربر از دراپ باکس استفاده می کنند و ۶۰٪ آن ها اصولا وابسته به نوع شرکت برای کار از آن استفاده می کنند.

با DropBox  کار گروهی انجام دهید !!

گفتنی است ؛ شرکت ذخیره سازی ابری Box نیز اعلام کرد در مقایسه با سال گذشته ۴۳٪ رشد داشته است. به گفته باکس، این شرکت در حال حاضر همچنین ۳۹ میلیون کاربر ثبت نام کرده دارد و ۵۰۰۰۰ کاربر که هزینه پرداخت می کنند.

 

عضویت در « کانال توسعه کار تیمی » : Telegram.me/team_work

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.